Ваші діти багато часу проводять за комп‘ютерними іграми або в інтернеті? Ми допоможемо їм відкрити новий світ створення на відміну від безглуздого споживання, можливо навіть визначивши їхню майбутню кар’єру і затребувану професію!
CODDY school – це школа програмування для дітей та підлітків від 3 до 16 років. Навчимо створювати власні веб-сайти, мобільні додатки, ігри, мультики і придумувати креативні проекти на «Дизайн-мисленні»!
Курси школи дозволяють розвивати не тільки технічні навички — програмування, створення мобільних додатків, але і soft skills — дизайн-мислення, курс по стартапах і т.п.
Ми постійно на зв’язку з батьками, щоб разом йти до нашої спільної мети і допомагати дитині реалізувати себе і стати успішною. Дитячі курси програмування від школи CODDY охоплюють найрізноманітніші актуальні і перспективні напрямки IT-сфери, які будуть цікаві як найменшим дітям, так і підліткам.
Курси комп’ютерного програмування для дітей проводяться досвідченими викладачами-практиками з провідних компаній і підходять, як для початківців, так і бажаючих розширити і поглибити свої знання.
Є запитання? Телефонуйте:

+38 068 400 0138